نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:
سازندگان فیلم موهن باید سریع‌تر به مجازات برسند

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خواستار مجازات هرچه سریع‌تر تولیدکنندگان و سازندگان فیلم موهن اهانت‌آمیز به ساحت نورانی حضرت محمد مصطفی(ص) شد.

خبرگزاری فارس: سازندگان فیلم موهن باید سریع‌تر به مجازات برسند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خواستار   Date  مجازات هر چه سریع‌تر تولیدکنندگان و سازندگان فیلم موهن اهانت‌آمیز به ساحت نورانی حضرت محمد مصطفی(ص) شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی ظهر امروز در تجمع اعتراض‌آمیز اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه استان مرکزی در واکنش به تولید و انتشار فیلم توهین‌آمیز به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) در حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک اظهار داشت: محمد مصطفی(ص) پیامبر رحمت و خوبی است و اهانت به این پیامبر بزرگ اهانت به تمامی پیامبران است.

وی با تاکید بر اینکه انتشار فیلم توهین‌آمیز اهانت به پیامبر اکرم(ص) موجب افزایش نفرت جهانی علیه شیطان بزرگ و رژیم جعلی اسرائیل شد، ادامه داد: امروز دشمنان به شدت از گسترش دین اسلام در هراسند و می‌کوشند با پروژه اسلام ‌هراسی و اسلام ‌ستیزی مانع از گرایش جهانیان به دین مبین اسلام شوند.

امام جمعه اراک با تاکید بر اینکه هتک حرمت به ساحت پیامبر(ص) انسجام و وحدت مسلمانان شیعه و سنی را افزایش داد، خاطر نشان ساخت: اهانت اخیر آمریکا به ساحت مقدس پیامبر خشم تمامی معتقدان به ادیان الهی و یگانه پرستان جهان را برانگیخته که می‌طلبد با عوامل این فتنه برخورد لازم و قطعی صورت گیرد.

دری ‌نجف‌آبادی بیان کرد: دشمنان از طریق سلمان رشدی، ساخت فیلم فتنه، کاریکاتورهای موهن و ساخت این فیلم به مقدسات اسلامی اهانت کردند که باید بدانند این اهانت آن‌ها بدون پاسخ نخواهد بود.

وی یکی از دلایل این جسارت آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را برگزاری موفقیت آمیز اجلاس جنبش عدم تعهد دانست.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطر نشان ساخت: بی تردید نفوذ معنوی و رشد بی‌سابقه اسلام خواهی در جهان غرب و گرایش ملل آزادیخواه جهان به سمت آئین آسمانی و انسان ساز اسلام و مکارم اخلاقی رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، موجب از سر گیری پروژه اسلام هراسی و اسلام ستیزی و اقدامات مذبوحانه استکبار جهانی و خوش خدمتی به صهیونیست جنایتکار شده است.

شرکت کنندگان در این تجمع خواستار برخورد سریع، قاطع و قانونی با عوامل و کارگردان این فیلم توهین آمیز شده و از حرکت‌های مسلمانان علیه نظام سلطه و صهیونیزم بین‌الملل حمایت کردند.